123led - Led verlichting en Led lampen - Homepage logo
123led B.V.
Koningsbeltweg 52
1329 AK Almere
Telefoon: 0294-787124
E-mail: info@123led.nl
meer dan 5 miljoen klanten! Thuiswinkel Waarborg

powered by 123inkt.nl

Snoerdimmer led 2-100W/VA | max. 70W led | Zwart | Fase-afsnijding (RC) | Tradim, 64202

Inclusief snoer
€ 21,95
€ 18,14 Exclusief 21% BTW
Direct leverbaar
Nu bestellen is maandag in huis
LED filament snoerdimmer, 1-100W/VA zwart met snoer (RC)
Gebruik deze zwarte Tradim snoerdimmer voor het dimmen van een tafellamp of staande lamp. De snoerdimmer is geschikt voor compatibele dimbare led lampen, led filament lampen, halogeenlampen en gloeilampen. Dankzij het moderne design past de dimmer in vrijwel elk interieur.

De dimmer heeft een vermogensbereik van 2 tot 100 W/VA, met maximaal 70 W led. Ook een compatibele dimbare led driver tot 50 W is geschikt. Druk kort op de knop om de lampen in of uit te schakelen. Houd de knop ingedrukt om te dimmen. Bij het inschakelen keert de laatst gebruikte dimstand terug. Na een stroomonderbreking zet u de dimmer opnieuw aan.

De snoerdimmer is direct klaar voor gebruik. Aan de ingangszijde zit een kabel van 150 cm met eurostekker. Aan de uitgangszijde zit een kabel van 50 cm met contrastekker. Zo sluit u de lamp aan zonder montage.
Specificaties
Merk: Tradim Ingangsfrequentie: 50-60Hz
Type: Snoerdimmer Afmetingen: 72 x 32,5 x 17,5 mm (lxbxh)
Soort: Met snoer Aanloopsnoer: 1.50 meter
Protocol: Geen Gebruik: Binnen
Kleur: Zwart Technische specificaties: PDF
Vermogen: Max. 100 W Handleiding: PDF
Dimtechniek: Afsnijding Oud voor nieuw: uw oude apparaat
Voltage: 220-240 V
Geschikt voor
LED Filament LED Gloeilamp Halogeen

Laagste prijs garantie!