Met deze inbouw Zigbee led dimmer kunt u uw standaard dimbare led lampen omtoveren in slimme led lampen. Zo behoudt u de voordelen van dimbare verlichting en krijgt u ook de optie om deze op afstand te bedienen en in te stellen. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om de lamp met een app aan en uit te schakelen, of om met uw stem de lamp te dimmen (in combinatie met een voice assistant).
De dimmer kan dimbare led lampen aan met een vermogen van 0,5-250 W (led) en maakt gebruik van fase afsnijding of fase aansnijding. De soft-start functionaliteit zorgt ervoor dat de dimmer de laatst gebruikte instellingen onthoudt en deze snel weer kan worden toegepast. Tevens is het dimmen geruisloos. Er is dus geen sprake van gezoem of ander geluid. Montage kan in combinatie met vrijwel alle bekende merken van afdekmateriaal, waaronder Busch-Jaeger en Gira. Niet geschikt voor JUNG en Merten 57xx. Voor het monteren is verder ook geen nuldraad nodig.
Deze dimmer werkt op het Zigbee protocol en is met de meeste smart home systemen die Zigbee benutten te gebruiken, waaronder Philips Hue en Homey.
Let op: een
Zigbee-hub is noodzakelijk voor gebruik.