123led - Led verlichting en Led lampen - Homepage logo
123led B.V.
Koningsbeltweg 52
1329 AK Almere
Telefoon: 0294-787125
Fax: 0294-787126
E-mail: info@123led.nl
meer dan 4 miljoen klanten! Thuiswinkel Waarborg

powered by 123inkt.nl

Slimme deurbel

Slimme deurbel kopen?

Bij ons bent u voor het kopen van een slimme deurbel aan het juiste adres. Met een slimme deurbel weet u namelijk altijd wie of wat er bij u op de stoep staat. Zo kunt u gewenst bezoek op afstand verwelkomen en ongewenst bezoek op afstand houden. Met een slimme deurbel kunt u niet alleen zien wie er voor uw deur staat, maar bij een groot aantal van deze deurbellen is er zelfs sprake van een audioverbinding. Verrassingen of gemiste pakketjes zijn verleden tijd.


Aqara Video Deurbel G4 | Zwart  LAQ00044
vergroten
Omschrijving Met de Aqara Smart Video Doorbell G4 heeft u een unieke deurbel met alle functies die nodig zijn om niet alleen het ontvangen van bezoek en het in ontvangst nemen van pakketten makkelijker te maken, maar ook om u te helpen uw woning te beveiligen. Deze video deurbel heeft een hoge kwaliteit 1080p HD camera met een kijkhoek van 162° en kan op afstand worden bediend. De deurbel heeft ondersteuning voor HomeKit.

De beelden kunt u live bekijken via de Aqara Home-app (voor iOS of Android). Ook kunt u met de app communiceren, waarbij het mogelijk is om een stemvervormer te gebruiken om zo de privacy van de gebruiker te beschermen. De beelden worden 7 dagen bewaard op de (gratis) cloud opslag. Ook kunt u een MicroSD kaart gebruiken om de beelden voor onbeperkte tijd op te slaan. De MicroSD kaart zit niet bij het product inbegrepen.

De Smart Video Doorbell G4 kan op drie manieren gebruikt worden. U kunt ervoor kiezen om de video deurbel te laten werken op een netstroom aansluiting, op batterijen of op een combinatie van deze twee. Bij de combinatie worden de batterijen gebruikt als reservestroombron voor als de stroom uitvalt. Bij de video deurbel zitten standaard 6 AA-batterijen inbegrepen.

Bij de Smart Video Doorbell G4 wordt een Wifi Indoor Chime geleverd. De Chime heeft een dubbele functie als een speaker voor de deurbel en als een hub voor het wifi signaal tussen uw router en de Smart Video Doorbell G4. De speaker zorgt ervoor dat, wanneer er wordt aangebeld, een beltoon van 95 dB klinkt. De Chime werkt via een USB-C kabel en kan daarmee op een stroombron worden aangesloten.

Meer informatie:
Handleiding (PDF)
Specificaties
Merk: Aqara WiFi: Ja 2.4 GHZ
Protocol: Wifi Voltage: 12-24 V
Type: Slimme deurbel Max. resolutie: 1080p
Kleur: Zwart/Grijs Werktemperatuur: 0 tot +40 °C
Voeding: Batterij en bedraad Montage: Opbouw
Kijkhoek: 162° Nachtzicht: 5 m
Gebruik: Buiten Geluid: ja
Batterijen inbegrepen: Ja Inclusief MicroSD: Nee
Batterijtype: 6x AA MicroSD uitbreidbaar tot: max. 512 GB
Opslag: Cloud, Micro SD Handleiding: PDF
Afmetingen: 141,5 x 65 x 30,4 mm (lxbxh) Extra info: uw oude apparaat
Tip: MicroSD meebestellen

SanDisk UltraSDXC 64GB € 21,50

SanDisk UltraSDXC 128GB € 29,50

Morgen in huis
€ 119,00 (Inclusief 21% BTW)
( € 98,35 Exclusief 21% BTW )
direct leverbaar
Idinio Smart deurbel met camera (1080p)  LDR01428
vergroten
Omschrijving Niet alleen de veiligheid van uw woning verbeteren maar ook uw bezoek beheren? Kies dan voor deze slimme deurbel van Idinio. Zodra de bel wordt ingedrukt krijgt u een push bericht op uw smartphone of tablet en kunt u door de geïntegreerde camera zien wie er voor de deur staat.

De deurbel is voorzien van een goede kwaliteit 2 megapixel camera met een kijkhoek van 120 graden. Zo is alles en iedereen wat voor de deur staat goed te zien. Door middel van de 2-wegs audio is het daarnaast mogelijk om met een bezoeker te communiceren, ook als u niet thuis bent. Wordt er niet aangebeld, maar registreert de camera wel een beweging? Dan krijgt u hiervan ook een melding. Om te zorgen dat u overal in huis de deurbel kan horen, ook als u uw smartphone niet in de buurt heeft, kunt u gebruik maken van de bijgeleverde USB chime.

Voor het installeren is de deurbel voorzien van twee montagehouders. De deurbel moet wel worden voorzien van netstroom. Zorg dat tijdens de installatie de stroom uitstaat en controleer of de transformator van uw huidige deurbel gebruikt kan worden voor de slimme deurbel van Idinio.

De app is geschikt voor zowel Android als voor Apple. In de app kunt u, behalve de camera, ook andere slimme producten koppelen van Idinio. 
Specificaties
Merk: Idinio Type: Slimme deurbel
Protocol: Wifi (Tuya) Werktemperatuur: -20 tot +50 °C
Voltage: 12-24 Beeldkwaliteit: 1080p
Kleur: Zwart Montage: Opbouw
Lengte: 115 mm Geluid: ja
Beschermingsniveau: IP54 Inclusief MicroSD: Nee
Bewegingssensor: Ja MicroSD uitbreidbaar tot: max. 128 GB
Kijkhoek: 120° Assistant: Google, Alexa
Voeding: Bedraad Nachtzicht: 5 m
WiFi: Ja 2.4 GHZ Opslag: Cloud, Micro SD
Gebruik: Buiten Extra info: uw oude apparaat
Tip: MicroSD meebestellen of uitbreiden

SanDisk UltraSDXC 64GB € 21,50

SanDisk UltraSDXC 128GB € 29,50

Morgen in huis
€ 59,50 10% korting: € 53,55 (Inclusief 21% BTW)
( € 44,26 Exclusief 21% BTW )
direct leverbaar
WOOX R4957 Slimme deurbel met gong (Zilver, 1080p)  LWO00023
vergroten
Omschrijving Met de slimme deurbel van WOOX bekijkt u op elk moment en waar u ook bent wie er voor uw deur staat. De deurbel is namelijk voorzien van camera, microfoon én speaker en werkt met een handige app op uw telefoon of tablet; dus communiceren met de persoon aan de andere kant van de deur is altijd mogelijk. Standaard meegeleverd zijn 2 oplaadbare 18650 baterijen met schroeven kit.

Verder wordt er een gong meegeleverd die u in huis kunt plaatsen, zodat u er altijd op geattendeerd wordt dat er iemand voor de deur staat. De deurbel heeft een resolutie van 1960x1080p Full HD.

*Voor het gebruik van Google of Alexa is een Voice Assistant vereist.

Meer informatie:
Handleiding (PDF)


Meer informatie over dit product
Specificaties
Merk: WOOX Werktemperatuur: -10 tot +55 °C
Protocol: Wifi (Tuya) Beeldkwaliteit: 1080p
Batterijen inbegrepen: Ja Montage: Opbouw
Batterijtype: 18650 Geluid: ja
Kleur: Zilver Inclusief MicroSD: Nee
Afmetingen: 68 x 135 mm (bxh) MicroSD uitbreidbaar tot: max. 128 GB
Beschermingsniveau: IP54 Nummer: R4957
Kijkhoek: 120° Assistant: Google, Alexa
Voeding: Batterij Nachtzicht: 5 m
WiFi: Ja 2.4 GHZ Opslag: Cloud, Micro SD
Gebruik: Buiten Handleiding: PDF
Type: Slimme deurbel Extra info: uw oude apparaat
Tip: MicroSD meebestellen of uitbreiden

SanDisk UltraSDXC 64GB € 21,50

SanDisk UltraSDXC 128GB € 29,50

Werkt met
Tuya Google* Alexa* Siri
€ 64,95 (Inclusief 21% BTW)
( € 53,68 Exclusief 21% BTW )
beperkte voorraad
WOOX R9061 Slimme deurbel met gong (Zwart, 1080p)  LWO00060
vergroten
Omschrijving Op zoek naar een slimme deurbel? Kies dan voor de WOOX R9061. Deze deurbel beschikt over Full HD 1080p beeldkwaliteit en twee-weg audio (microfoon én speaker). De deurbel is volkomen draadloos door de werking op batterijen. Deze oplaadbare lithium batterijen worden meegeleverd en houden het circa 3 tot 6 maanden vol afhankelijk van de intensiteit van het gebruik. Gebruik van de slimme deurbel is via wifi met een smartphone of tablet. Als het batterijniveau tot 10% daalt krijgt u ook een melding op uw device.

De WOOX R9061 deurbel wordt geleverd inclusief Chime, een speaker die bijvoorbeeld in de woon- of slaapkamer geplaatst kan worden zodat hier het geluid van de bel hoorbaar is. Deze Chime heeft 36 verschillende ringtones om uit te kiezen. Ook zitten er montageschroeven en pluggen bij het product.

*Voor het gebruik van Google of Alexa is een Voice Assistant vereist.

Meer informatie:
Handleiding (PDF)


Meer informatie over dit product
Specificaties
Merk: WOOX Type: Slimme deurbel
Protocol: Wifi (Tuya) Werktemperatuur: -10 tot +55 °C
Batterijen inbegrepen: Ja Beeldkwaliteit: 1080p
Batterijtype: 18650 Montage: Opbouw
Kleur: Zwart Geluid: ja
Afmetingen: 50 x 135 mm (bxh) Inclusief MicroSD: Nee
Diepte: 33,5 mm MicroSD uitbreidbaar tot: max. 128 GB
Beschermingsniveau: IP54 Nummer: R9061
Kijkhoek: 120° Assistant: Google, Alexa
Voeding: Batterij Nachtzicht: 5 m
WiFi: Ja 2.4 GHZ Opslag: Cloud, Micro SD
Gebruik: Buiten Handleiding: PDF
Tip: MicroSD meebestellen of uitbreiden

SanDisk UltraSDXC 64GB voor € 21,50

SanDisk UltraSDXC 128GB voor € 29,50

Werkt met
Tuya Google* Alexa* Siri
Productimpressie
WOOX R9061 Slimme deurbel met gong (Zwart, 1080P)
vergroten Productvideo
€ 69,95 (Inclusief 21% BTW)
( € 57,81 Exclusief 21% BTW )
beperkte voorraad
Calex Smart deurbel met gong (Zwart, 1080p)  LCA00515
vergroten
Omschrijving Gebruik de Calex smart deurbel met gong om uw woning op slimme wijze te beveiligen. De slimme deurbel beschikt over een camera met Full HD 1080p beeldkwaliteit en is op afstand met een app op uw smartphone of tablet te bedienen. Zo kunt u altijd zien wie er voor uw deur staat, zelfs als het donker is, want deze camera is tevens uitgerust met infrarood nachtzicht dat tot 10 meter effectief is.

De beelden kunnen niet alleen live worden gekeken, maar kunnen ook worden opgeslagen voor later gebruik. Om dit te doen kunt u de deurbel voorzien van een SD-kaart (maximaal 128 GB aan geheugen) voor lokale opslag.

Deze smart deurbel kan horizontaal of 45° gekanteld gemonteerd worden en dient met de meegeleverde bedrading inclusief adapter op de netstroom te worden aangesloten. Bij de deurbel wordt ook een draadloze gong geleverd; deze kan in een ruimte worden neergezet en functioneert als een speaker voor de deurbel. De gong heeft een instelbaar geluidsniveau en ringtone. Beide producten werken (via wifi) met behulp van de gratis Calex-app.

Download de Calex Smart app
Om het product optimaal te gebruiken installeert u de gratis Calex Smart app op uw telefoon of tablet (geschikt voor Apple of Android).
Specificaties
Merk: Calex Type: Slimme deurbel
Protocol: Wifi (Tuya) Werktemperatuur: -10 tot +55 °C
Batterijen inbegrepen: Ja Beeldkwaliteit: 1080p
Kleur: Zwart Montage: Opbouw
Afmetingen: 41 x 115 mm (bxh) Geluid: ja
Beschermingsniveau: IP65 Inclusief MicroSD: Nee
Adapter inbegrepen: Ja MicroSD uitbreidbaar tot: max. 128 GB
Bewegingssensor: Ja Assistant: Google, Alexa
Kijkhoek: 140° Nachtzicht: 10 m
Voeding: Bedraad Opslag: Cloud, Micro SD
WiFi: Ja 2.4 GHZ Extra info: uw oude apparaat
Gebruik: Buiten
Tip: MicroSD meebestellen of uitbreiden

SanDisk UltraSDXC 64GB € 21,50

SanDisk UltraSDXC 128GB € 29,50

Morgen in huis
€ 76,95 (Inclusief 21% BTW)
( € 63,60 Exclusief 21% BTW )
direct leverbaar
Netatmo Doorbell | Slimme videodeurbel (1080p)  LNE00021
vergroten
Omschrijving Met deze slimme videodeurbel van Netatmo houdt u altijd uw huis in de gaten, waar u ook bent. De deurbel is namelijk te verbinden aan een app op uw telefoon of tablet, waarop u te allen tijde kunt bekijken wie er aanbelt én ook direct kunt communiceren met de persoon aan de andere kant van de deur. Op deze manier biedt de slimme deurbel u een hoop extra gemak.

Complete verpakking
In de verpakking vindt u de slimme videodeurbel, een MicroSD-kaart (8 GB), gongaansluiting, muurmontageplaat, afdekplaat, steun met een hoek van 25°, USB-kabel, twee extra zekeringen, inbussleutel, schroeven en pluggen en een gebruikershandleiding.

Meer informatie:
Handleiding (PDF)


Meer informatie over dit product
Specificaties
Merk: Netatmo Beeldkwaliteit: 1080p
Protocol: Wifi Montage: Opbouw
Voltage: 8-24 V Geluid: ja
Kleur: Zwart/Grijs Inclusief MicroSD: Ja, 8 GB
Afmetingen: 45 x 135 mm (bxh) MicroSD uitbreidbaar tot: max. 32 GB
Beschermingsniveau: IP44 Video: Productvideo
Kijkhoek: 140° Assistant: Google, HomeKit
Voeding: Bedraad Nachtzicht: 5 m
WiFi: Ja 2.4 GHZ Opslag: Micro SD
Gebruik: Buiten Handleiding: PDF
Type: Slimme deurbel Extra info: uw oude apparaat
Werktemperatuur: -10 tot +40 °C
Tip: MicroSD meebestellen of uitbreiden

SanDisk UltraSDXC 64GB € 21,50

SanDisk UltraSDXC 128GB € 29,50

Werkt met
HomeKit Homey Google
Morgen in huis
€ 249,50 (Inclusief 21% BTW)
( € 206,20 Exclusief 21% BTW )
direct leverbaar
Ring oplaadbare batterij voor slimme video-deurbel of camera  LRI00027
vergroten
Omschrijving Vervang de batterij in uw slimme video-deurbel of camera met deze oplaadbare batterij van Ring, zodat u nooit zonder stroom komt te zitten. Deze batterij kan maandenlang werken zonder vervangen te worden, en kan vervolgens worden opgeladen met de meegeleverde Micro USB-kabel. Het omwisselen van de batterijen gaat eenvoudig en snel en kost u weinig moeite. 

De batterij werkt in combinatie met de Ring Slimme video-deurbel 2, 3 en 4. De Ring Slimme camera met spotlight en batterij (wit), de Ring Slimme camera met spotlight en batterij (zwart) en de Ring Slimme camera met batterij.
Specificaties
Merk: Ring Afmetingen: 70 x 44 x 20 mm (lxbxh)
Batterijtype: Li-ion Accu capaciteit: 6.040 mAh
Voltage: 3.7 V Nummer: 8AB1S7-0EU0
Kleur: Zwart Extra info: uw oude apparaat
Sfeerimpressie
Ring Slimme video-deurbel
vergroten
Morgen in huis
€ 27,95 (Inclusief 21% BTW)
( € 23,10 Exclusief 21% BTW )
direct leverbaar
Ring oplaadbare batterij | 8AB1S7-0EN0 (3,7 V, 6400 mAh, 123accu huismerk)  ARI00067
vergroten
Omschrijving Deze extra of vervangende accu voor uw RING digitale videodeurbel maakt langdurig filmen mogelijk. De accu is eenvoudig te verwisselen. De kwaliteitsaccu is beveiligd tegen overladen en kortsluiting en heeft geen last van het geheugen-effect (luie accu).

Deze accu is geproduceerd door een ISO9001 gecertificeerde fabrikant (dus volgens de hoogste kwaliteitsnormen) en voldoet aan alle Europese richtlijnen op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu.

De batterij werkt in combinatie met de Ring Slimme video-deurbel 2, de Ring Slimme camera met spotlight en batterij (wit), de Ring Slimme camera met spotlight en batterij (zwart) en de Ring Slimme camera met batterij.

Uiteraard ook op dit 123accu huismerk kwaliteitsproduct 100% garantie.
 
Specificaties
Merk: 123accu Afmetingen: 70 x 44 x 25 mm (lxbxh)
Batterijtype: Li-ion Accu capaciteit: 6.400 mAh
Voltage: 3.7 V Nummer: 8AB1S7-0EU0
Kleur: Zwart
Morgen in huis
€ 19,50 (Inclusief 21% BTW)
( € 16,12 Exclusief 21% BTW )
direct leverbaar
Ezviz Deurbel DB1C Kit | Inclusief gong en tranformator  LEZ00017
vergroten
Omschrijving Deze set bestaat uit de EZVIZ DB1C videodeurbel, een Chime en een trafo (transformator); alle benodigdheden om zowel de toegankelijkheid als de veiligheid van uw woning te verbeteren. De videodeurbel combineert een hoge kwaliteit camera met communicatiemogelijkheden, en de Chime zorgt ervoor dat de deurbel goed in uw woonruimte te horen is. Bediening van de deurbel en de Chime gaat met de EZVIZ-app (voor iOS of Android).

De EZVIZ DB1C beschikt over een Full HD 1080p camera met een kijkhoek van 170°, nachtzicht tot wel 5 m, en een door AI gedreven slimme bewegingsdetectie die in staat is mensen van dieren en objecten te onderscheiden. Dit beeld kan live worden bekeken, of kan worden opgeslagen op een MicroSD kaart (max. 256 GB, niet inbegrepen).

De Chime functioneert als een lokale speaker voor de deurbel. U kunt de Chime bijvoorbeeld in uw woonkamer neerzetten, of op een tweede verdieping in uw woning, zodat de beltoon duidelijk hoorbaar is en u eventueel bezoek niet mist. De Chime is voorzien van diverse ringtones.

Voor een correcte werking van de EZVIZ DB1C videodeurbel kunt u de meegeleverde transformator gebruiken. Deze trafo zet de 230V hoogspanning om in een 8, 12 of 24V stroom waarmee de deurbel gevoed kan worden.
Specificaties
Merk: Ezviz Werktemperatuur: -5 tot +40 °C
Protocol: Wifi Beeldkwaliteit: 1536p
Batterijen inbegrepen: Ja Montage: Opbouw
Kleur: Wit Geluid: ja
Afmetingen: 19,3 x 46,3 x 128,3 mm (lxbxh) Inclusief MicroSD: Nee
Beschermingsniveau: IP65 MicroSD uitbreidbaar tot: max. 256 GB
Kijkhoek: 170° Assistant: Google, Alexa
Voeding: Batterij Nachtzicht: 5 m
WiFi: Ja 2.4 en 5 GHZ Opslag: Cloud, Micro SD
Gebruik: Buiten Extra info: uw oude apparaat
Type: Slimme deurbel
Geheugenkaart meebestellen

SanDisk MicroSD 64 GB € 21,50

Productimpressie
Ezviz DB1C Kit (with Chime, Transformer)
vergroten vergroten vergroten
€ 149,95 (Inclusief 21% BTW)
( € 123,93 Exclusief 21% BTW )
beperkte voorraad
Ezviz Deurbel DB2 3MP | Inclusief gong op batterijen  LEZ00018
vergroten
Omschrijving In deze set vindt u de DB2 videodeurbel en bijbehorende Chime van EZVIZ. De DB2 videodeurbel werkt op batterijen, waardoor een vaste aansluiting niet noodzakelijk is en deze deurbel een stuk makkelijker te monteren en te installeren is dan een deurbel met vaste aansluiting. De Chime zorgt ervoor dat het geluid van de deurbel ook op een tweede of derde verdieping goed te horen is.

De EZVIZ DB2 heeft een zeer hoge beeldkwaliteit van 2K en een kijkhoek van 176°. Daarnaast beschikt de camera over nachtzicht dat tot wel 5 m effectief is, en een slimme bewegingsdetector die door AI gedreven wordt en in staat is bewegingen van mensen te onderscheiden van dieren en (bewegende) objecten. De oplaadbare lithium batterij heeft een capaciteit van 5200 mAh en gaat tot 115 dagen mee.

De Chime die bij set zit geeft u de mogelijkheid om de videodeurbel ook in een andere ruimte op een andere verdieping goed te horen; de Chime laat een ringtone klinken met een geluidsniveau van 72 dB (binnen 1 m). U kunt kiezen uit 50 verschillende ringtones.

Beide producten kunnen worden bediend met de EZVIZ-app (voor iOS of Android) en worden uitgebreid met een MicroSD kaart met een maximaal geheugen van 256 GB.
Specificaties
Merk: Ezviz Type: Slimme deurbel
Protocol: Wifi Werktemperatuur: -20 tot +50 °C
Batterijen inbegrepen: Ja Montage: Opbouw
Kleur: Wit Geluid: ja
Afmetingen: 32 x 58 x 150 mm (lxbxh) Inclusief MicroSD: Nee
Beschermingsniveau: IP65 MicroSD uitbreidbaar tot: max. 256 GB
Bewegingssensor: Ja Assistant: Google, Alexa
Kijkhoek: 176° Nachtzicht: 5 m
Voeding: Batterij Max. resolutie: 2000 x 1504
WiFi: Ja 2.4 GHZ Opslag: Cloud, Micro SD
Gebruik: Buiten Extra info: uw oude apparaat
Geheugenkaart meebestellen

SanDisk MicroSD 64 GB € 21,50

Morgen in huis
€ 149,95 (Inclusief 21% BTW)
( € 123,93 Exclusief 21% BTW )
direct leverbaar
Foscam Videodeurbel VD1  LFO00008
vergroten
Omschrijving Met de slimme Foscam VD1 videodeurbel weet u altijd wanneer er iemand voor uw deur staat, ook als u zelf niet thuis bent. De deurbel combineert een hoge beeldkwaliteit met bediening op afstand en kan eenvoudig geïnstalleerd en gebruikt worden.

De Foscam VD1 heeft uitstekende 2K resolutie (2688 x 1520 pixels) waardoor details goed zijn te onderscheiden en u kunt zien wie er aanbelt. Door de kijkhoek van 170° biedt de camera van de videodeurbel een breed zichtveld. Ook beschikt de camera over gezichtsdetectie, zodat de focus altijd op het gelaat van de persoon ligt. Beelden kunt u opslaan op een MicroSD kaart (max. 128 GB, niet inbegrepen) of door middel van een betaalde Foscam cloud service.

Daarnaast is de videodeurbel voorzien van een slim tweeweg audiosysteem, waarmee u gesprekken kunt voeren met de genode of ongenode gast, bijvoorbeeld om een pakket in ontvangst te nemen of juist om iemand af te schrikken.

Bediening van de videodeurbel gaat met de Foscam-app (voor iOS of Android). Hiermee kunt u de beelden live bekijken, gesprekken voeren via de tweeweg audio, en instellingen wijzigingen.
Specificaties
Merk: Foscam Werktemperatuur: -20 tot +50 °C
Protocol: Wifi Montage: Opbouw
Kleur: Zwart/Grijs Geluid: ja
Afmetingen: 115 x 45 x 25 mm (lxbxh) Inclusief MicroSD: Nee
Beschermingsniveau: IP65 MicroSD uitbreidbaar tot: max. 128 GB
Kijkhoek: 170° Assistant: Google, Alexa, Homey
Voeding: Bedraad Nachtzicht: 5 m
WiFi: Ja 2.4 en 5 GHZ Max. resolutie: 2560x1440
Gebruik: Buiten Opslag: Cloud, Micro SD
Type: Slimme deurbel Extra info: uw oude apparaat
Geheugenkaart meebestellen

SanDisk MicroSD 64 GB € 21,50

Morgen in huis
€ 169,95 (Inclusief 21% BTW)
( € 140,45 Exclusief 21% BTW )
direct leverbaar

Slimme deurbellen met camera

Wat is een slimme deurbel?

Een slimme deurbel is een tot in de puntjes geautomatiseerde deurbel die op afstand te gebruiken is. Ze zijn te monteren naast de (voor)deur en zijn door middel van een app op uw telefoon voor de bewoner te bedienen. Er zijn slimme deurbellen waar alleen een videobeeld te zien is en er zijn varianten waar ook nog een audioverbinding bij zit. Zo kunt u niet alleen de bezoeker horen maar ook zien.

Hoe installeer en gebruik ik een slimme deurbel?

Een slimme deurbel is eenvoudig te installeren en te gebruiken. Ze hoeven enkel te worden aangesloten op de locatie van de oude bel. Slimme deurbellen kunnen op verschillende manieren van stroom worden voorzien, bijvoorbeeld met een batterij of op netstroom. Ook is er bij een aantal types zelfs de mogelijkheid om stroom aan te leveren over een ethernetkabel. Schakel in ieder geval altijd de stroom uit voordat u begint met de montage. Ook moet in sommige gevallen de transformator van de deurbel vervangen worden als het voltage niet overeenkomt. Gereedschap wordt vaak meegeleverd.

Het gebruik gaat met een app. Ring, Nest, Ezviz en Woox hebben allemaal hun eigen app ter bediening van de slimme deurbel. Hier moet de slimme deurbel op geregistreerd worden waarna de video (en eventueel audio) te gebruiken is.

Heb ik toegang tot de opgeslagen beelden?

Net als bij de slimme camera's zijn de live beelden van een slimme deurbel altijd direct te zien in de app. Voor het bekijken van de opgeslagen beelden op een later moment moet vaak een abonnement worden afgesloten bij de cloud service van de producent. De prijzen en voorwaarden verschillen per merk.

Slimme deurbel kopen bij 123led.nl

Wij helpen u graag bij de aankoop van een slimme deurbel. Komt u er niet uit of heeft u vragen? Neem dan contact met ons op.

Winkelwagentje

Aantal Product
Geen producten
Totaal: € 0,00
(Incl. 0% BTW)
Laagste prijs garantie!

Populaire producten