123led - Led verlichting en Led lampen - Homepage logo
123led B.V.
Koningsbeltweg 52
1329 AK Almere
Telefoon: 0294-787124
E-mail: info@123led.nl
meer dan 5 miljoen klanten! Thuiswinkel Waarborg

powered by 123inkt.nl

Solar Prikspot | Vigo | Rond | 3000K | 2 stuks

Omschrijving
De Brendz Vigo solar prikspots combineren elegant design met krachtige prestaties. Met een warme lichtkleur van 3000K en een lichtopbrengst tot 100 lumen creëert u eenvoudig een uitnodigende sfeer in uw tuin of op uw terras. Deze set van twee prikspots werkt volledig op zonne-energie en is daardoor draadloos, energiezuinig en milieuvriendelijk. Dankzij het monokristallijn zonnepaneel laadt de geïntegreerde accu van 3600 mAh snel en efficiënt op, zelfs bij minder zonlicht. Het zonnepaneel is bovendien 150° kantelbaar en kan met de 2 meter lange kabel los van de lamp geplaatst worden voor optimale zonopname.

Met drie instelbare lichtstanden (50, 75 en 100 lumen) kiest u altijd de juiste sfeer, van subtiele verlichting tot krachtige accenten. De lampkop is 90° kantelbaar, zodat u eenvoudig specifieke planten, paden of objecten uitlicht. Bovendien kunt u dankzij de afneembare kap wisselen tussen diffuus licht en een gerichte spot. De robuuste grondspiezen maken installatie eenvoudig: plaats de prikspots waar u maar wilt, zonder kabels of gereedschap.

De geïntegreerde schemersensor schakelt de lamp automatisch in bij zonsondergang en uit bij zonsopkomst, zodat u geen omkijken heeft naar handmatige bediening. Afhankelijk van de lichtstand brandt de lamp tot wel 25 uur op één lading. Met de IP44-classificatie en een gepoedercoat roestvrijstalen behuizing is de Vigo bestand tegen opspattend (regen)water, stof en wisselende temperaturen. Dit maakt deze solar prikspots een duurzame en onderhoudsarme keuze voor jarenlang gebruik.
Specificaties
Merk: Brendz Oplaadbaar: ja
Lamp inbegrepen: Ja Laadtijd: 8 uur
Lichtkleur: Warm wit Accuduur: 8 tot 25 uur
Lichtopbrengst: 100 lumen Accu capaciteit: 3.600 mAh
Type: Solar prikspot Hoogte: 455 mm
Serie: Vigo Diameter: Ø 48 mm
Kleur: Zwart Aanloopsnoer: 2 meter
Vorm: Rond Beschermingsniveau: IP44
Materiaal: RVS Gebruik: Buiten
Kleurtemperatuur: 3000 K Aantal: 2
Dimbaar: Ja, 3 staps Aantal lampjes: 2
Bewegingssensor: Nee Handleiding: Handleiding
Sensor type: Schemer Oud voor nieuw: uw oude apparaat
Voeding: Zonnepaneel
💡 Dimmers:
Led dimmer inbouw 3-100W | Fase afsnijding (RC) | 123led huismerk

Led dimmer inbouw 3-100W | Fase afsnijding (RC) | 123led huismerk

€ 19,95 € 17,96

Led dimmer inbouw 3-250W | Fase aan- en afsnijding (RLC) | 123led huismerk

Led dimmer inbouw 3-250W | Fase aan- en afsnijding (RLC) | 123led huismerk

€ 29,95 € 26,96

🔌 Installatie:
Wago Lasklem 3-voudig | 0,14-4mm² | Hersluitbaar | 12 stuks

Wago Lasklem 3-voudig | 0,14-4mm² | Hersluitbaar | 12 stuks

€ 7,95

Laagste prijs garantie!